Responsywne strony internetowe grafika projekt Łódź Pabianice Zgierz Aleksandrów Konstantynów

Responsywne strony internetowe grafika projekt Łódź Pabianice Zgierz Aleksandrów Konstantynów

Nasze projekty internetowe łączą kompetencje z obszarów: grafika, animacja i zaawansowane technologie internetowe.

Tworzymy strony internetowe łącząc indywidualne rozwiązania programistyczne (HTML, CSS, PHP, jQuery, JavaScript) z najbardziej popularnymi gotowymi rozwiązaniami: bibliotekami i framework'ami, m.in: jQuery, Bootstrap, three. Responsywne strony projektujemy zarówno w wersji prostej strony internetowej (patrz: WIZYTÓWKA FIRMOWA, SMART PORTAL) jak i zaawansowanego rozwiązania (WEB SITE, , PORTAL E-LEARNING) opartego na populatnych CMS'ach (Systemy Zarządzania Treścią) i LMS'ach (Systemy Zarządzania Szkoleniami On-Line - elearning).

 

Zobacz moje responsywne mobilne szablony stron www ..

 

Responsywne strony internetowe grafika projekt Łódź Pabianice Zgierz Aleksandrów Konstantynów

WYKONANIE STRON WWW i ROZBUDOWANYCH PORTALI WEB - OFERTA CENOWA

Tworzone strony zgodne są z zasadami HTML5 i spełniają idee Responsive Web Design - są elastyczne czyli responsywne. Dostarczamy zarówno strony internetowe zgodne z naszym wzorem, jak i tworzymy projekty internetowe spełniające wizje i marzenia naszego Klienta.

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: WIZYTÓWKA FIRMOWA

Wizytówka firmy – prosta strona internetowa. Najprostszy rodzaj witryny - do 3 podstron, , zawierający tekst oraz grafiki i/lub zdjęcia Twojej firmy i Twoich produktów/usług. Poprzez atrakcyjne graficznie zaprezentowanie Twojej firmy w Internecie - zachęcisz Klienta do kontaktu i dokonania zakupu Twoich produktów i usług.

Technologia: html, js, css

Cena: od 549 zł netto

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: WEB SITE

Standardowa witryna internetowa, składająca się z 4-7 podstron. Może zawierać

  • szczegółowe informacje o ofercie firmy przedstawione z użyciem zdjęć, grafik, animacji flash, filmów
  • aktywne formularze, które skontaktują Klienta bezpośrednio z Twoją firmą, a nawet umożliwią złożenie zamówienia bezpośrednio z Twojej strony www.

Wykonane przez poswojsku portale elearning możesz zobaczyć pod adresami: www.kate.com.pl/ue , www.kate.com.pl/ue6 , www.apple-pie.pl/szkolenie_ue/

Technologia: html, js, css, flash, php

Cena: od 749 zł netto

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: SMART PORTAL

Rozbudowany portal internetowy oparty o System Zarządzania Treścią – CMS, wykonany w technologii PHP, wykorzystujący bazę danych MySQL. Właściwy CMS dobieramy opierając się na potrzebach naszego Klienta. Zintegrowany system zarządzania treścią CMS zapewnia bieżą zmianę zawartości Twojego serwisu - np. aktualizowanie oferty. Zmiany na Twojej stronie może dokonywać wskazana osoba – Ty lub Twój pracownik i to już po krótkim 2 godzinnym szkoleniu, dokonanym przez naszą firmę. Na Twoje życzenie możemy dołączyć sklep internetowy, w którym będziesz sprzedawał swoje produkty.

Technologia: php, html, js, flash, MySQL

Cena: od 1449 zł netto

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: E-LEARNING PORTAL

Portal szkoleniowy – umożliwiający prowadzenie kursów on-line budujemy w oparciu opensourcowy CMS lub LMS. Właściwe rozwiązanie dobieramy po analizie potrzeb Klienta. Wykonany jest on zwykle w technologii PHP, wykorzystując bazę danych MySQL.

Wykonane przez poswojsku portale elearning możesz zobaczyć pod adresami: www.nauka.poswojsku.pl, herosiel.poswojsku.pl, projekt.pol-fashion.eu

Technologia: php, html, js, flash, MySQL

Cena: od 1449 zł netto


Responsywne strony internetowe grafika projekt Łódź Pabianice Zgierz Aleksandrów Konstantynów

Strony tworzone w poswojsku są zgodne z HTML5 i CSS3 - bez problemu przechodzą validację W3C. Animacje i efekty graficzne w projektach internetowych opieramy w głównej mierze ogromonych możliwościach CSS3 i HTML5. Niekiedy wspieramy się JavaScript oraz jQuery.

Posiadane zasoby kreatywno-programistyczne wykorzystujemy do rozwijania własnych portali z grupy poswojsku (zobacz poniżej) oraz do tworzenia stron korporacyjnych naszych klientów - portali firmowych. 

Jeżeli Ty lub Twoja firma szukacie wykonawcy portalu internetowego - firmowego, reklamowego - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wstępna praca na Twoim projektem internetowycm jest zwykle bezpłatna. Po ustaleniu szczegółów, czyli poznania Twoich potrzeb i oczekiwań, określamy pożądaną funkcjonalność portalu internetowego oraz jego wygląd - tzw. szatę graficzną. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i realizacja Twojej wymarzonej aplikacji internetowej.

 

Tworzenie stron www, aplikacji i portali internetowych CMS, LMS- e-learning Łódź Pabianice Zgierz Aleksandrów Konstantynów.

Masz pytanie - nie krępuj się - skontaktuj się z nami: marketing@poswojsku.pl lub 43 824 59 66, Zduńska Wola. Czekamy z niecierpliwością na Twoje pytania.

Wykonane przez poswojsku projekty responsywnych stron www możesz zobaczyć pod adresem:

responsywne mobilne szablony stron www ..

 

 

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Responsywne strony internetowe grafika projekt Łódź Pabianice Zgierz Aleksandrów Konstantynów