Projektowanie responsywnych stron internetowych Kalisz Ostrów Wieluń

Projektowanie responsywnych stron internetowych Kalisz Ostrów Wieluń

W realizowanych projektach internetowych, łączą kompetencje z trzech obszarów: grafika, animacja i zaawansowane technologie - programowanie stron internetowych. W naszych projektach internetowych wykorzystujemy w zdecydowanej większości technologie opensource.

Przy tworzeniu stron internetowych szczególnie często łączymy indywidualne rozwiązania programistyczne napisane w: HTML, CSS, PHP, jQuery, JavaScript - z najbardziej popularnymi gotowymi rozwiązaniami: bibliotekami i framework'ami, m.in: jQuery, Bootstrap, three. Projektujemy zarówno proste strony internetowe jak i zaawansowane rozwiązania oparte na populatnych CMS'ach (Systemy Zarządzania Treścią) i LMS'ach (Systemy Zarządzania Szkoleniami On-Line - elearning).

 

Projektowanie responsywnych stron internetowych Kalisz Ostrów Wieluń

WYKONANIE STRON WWW i ROZBUDOWANYCH PORTALI WEB - OFERTA CENOWA

Projektujemy responsywne strony, które zgodne są z HTML5 i ideą RWD (Responsive Web Design). Dostarczamy zarówno strony internetowe zgodne z naszym wzorem, jak i tworzymy projekty internetowe spełniające wizje i marzenia naszego Klienta.

 

Tworzenie responsywnych stron internetowych: WIZYTÓWKA FIRMOWA

Wizytówka firmy – najprostsza strona internetowa. Najprostszy rodzaj witryny - do 3 podstron, , zawierający tekst oraz grafiki i/lub zdjęcia Twojej firmy i Twoich produktów/usług. Poprzez atrakcyjne graficznie zaprezentowanie Twojej firmy w Internecie - zachęcisz Klienta do kontaktu i dokonania zakupu Twoich produktów i usług.

Wykonane przez poswojsku portale elearning możesz zobaczyć pod adresami: www.kate.com.pl/ue , www.kate.com.pl/ue6 , www.apple-pie.pl/szkolenie_ue/

Technologia: html, js, css

Cena: od 549 zł netto

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: WEB SITE

Standardowa witryna internetowa, składająca się z 4-7 podstron. Może zawierać

  • szczegółowe informacje o ofercie firmy przedstawione z użyciem zdjęć, grafik, animacji flash, filmów
  • aktywne formularze, które skontaktują Klienta bezpośrednio z Twoją firmą, a nawet umożliwią złożenie zamówienia bezpośrednio z Twojej strony www.

Wykonane przez poswojsku portale elearning możesz zobaczyć pod adresami: www.kate.com.pl/ue , www.kate.com.pl/ue6 , www.apple-pie.pl/szkolenie_ue/

Technologia: html, js, css, flash, php

Cena: od 749 zł netto

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: SMART PORTAL

Rozbudowany portal internetowy oparty o System Zarządzania Treścią – CMS, wykonany w technologii PHP, wykorzystujący bazę danych MySQL. Właściwy CMS dobieramy opierając się na potrzebach naszego Klienta. Zintegrowany system zarządzania treścią CMS zapewnia bieżą zmianę zawartości Twojego serwisu - np. aktualizowanie oferty. Zmiany na Twojej stronie może dokonywać wskazana osoba – Ty lub Twój pracownik i to już po krótkim 2 godzinnym szkoleniu, dokonanym przez naszą firmę. Na Twoje życzenie możemy dołączyć sklep internetowy, w którym będziesz sprzedawał swoje produkty.

Wykonane przez poswojsku portale elearning możesz zobaczyć pod adresami: www.poswojsku.pl , www.poswojsku.eu , www.gddm.com.pl , www.poswojsku.com.pl

Technologia: php, html, js, flash, MySQL

Cena: od 1449 zł netto

 

Tworzenie responsywnych stron www internetowych: E-LEARNING PORTAL

Portal szkoleniowy – umożliwiający prowadzenie kursów on-line budujemy w oparciu opensourcowy CMS lub LMS. Właściwe rozwiązanie dobieramy po analizie potrzeb Klienta. Wykonany jest on zwykle w technologii PHP, wykorzystując bazę danych MySQL.

Wykonane przez poswojsku portale elearning możesz zobaczyć pod adresami: www.nauka.poswojsku.pl, herosiel.poswojsku.pl, projekt.pol-fashion.eu

Technologia: php, html, js, flash, MySQL

Cena: od 1449 zł netto


Projektowanie responsywnych stron internetowych Kalisz Ostrów Wieluń

Strony tworzone w poswojsku są zgodne z HTML5 i CSS3 - bez problemu przechodzą validację W3C. Animacje i efekty graficzne w projektach internetowych opieramy w głównej mierze ogromonych możliwościach CSS3 i HTML5. Niekiedy wspieramy się JavaScript oraz jQuery.

Posiadane zasoby kreatywno-programistyczne wykorzystujemy do rozwijania własnych portali z grupy poswojsku (zobacz poniżej) oraz do tworzenia stron korporacyjnych naszych klientów - portali firmowych. 

Jeżeli Ty lub Twoja firma szukacie wykonawcy portalu internetowego - firmowego, reklamowego - serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wstępna praca na Twoim projektem internetowycm jest zwykle bezpłatna. Po ustaleniu szczegółów, czyli poznania Twoich potrzeb i oczekiwań, określamy pożądaną funkcjonalność portalu internetowego oraz jego wygląd - tzw. szatę graficzną. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i realizacja Twojej wymarzonej aplikacji internetowej.

Tworzenie stron, aplikacji i portali internetowych CMS, LMS- e-learning - Kalisz Ostrów Wieluń.

Masz pytanie - nie krępuj się - skontaktuj się z nami: marketing@poswojsku.pl lub 43 824 59 66. Czekamy z niecierpliwością na Twoje pytania.

Wykonane przez poswojsku portale możesz zobaczyć pod adresami:

www.poswojsku.pl , www.poswojsku.eu , www.poswojsku.info , www.poswojsku.com.pl , www.poswojsku.org , www.gddm.com.pl , www.poswojsku.com , www.projekt.pol-fashion.eu

 

Zobacz w bocznym menu podobne artykuły do: Projektowanie responsywnych stron internetowych Kalisz Ostrów Wieluń