Unia Europejska: struktura, wspólny rynek, unia walutowa

Unia Europejska: struktura, wspólny rynek, unia walutowa

 

Doskonale wiemy o istnieniu Unii Europejskiej ale czy kiedykolwiek zagłębialiśmy się w jej strukturę? Czy będąc obywatelem Unii Europejskiej nie wypadałoby poznać najważniejszych zagadnień z nią związanych? Z nami możesz zapoznać się ze strukturą Unii Europejskiej, powiemy Ci czym jest Unia Monetarna, na czym polega i jak wygląda wspólny rynek. Lepiej być świadomym Europejczykiem i wiedzieć co się dookoła dzieje ;)

Unia Europejska - struktura, wspólny rynek, unia walutowa - humor poswojsku :) - co drąży UNIĘ EUROPEJSKĄ

PAPIERKI, PAPIERKI, PAPIERK i SKOMPLIKOWANA STRUKTURAI!!

Biurokracja w Unii Europejskiej to prawdziwy koszmar dla tych co próbują załatwić w unii jakąkolwiek sprawę - niestety ;(. I co najważniejsze Unia Europejska jest baaardzo droga w utrzymaniu. Potężna ilość papierków, przekłada się w Unii Europejskiej na chyba jeszcze większą liczbę urzędników, mnóstwo wykwwintnych budynków, w których cała ta struktura biurokratyczna musi się pomieścić. A to wszystko przekłada się oczywiście na bardzo duże koszty utrzymania aparatu biurokratycznego Unii Europejskiej. Czy można coś z tym zrobić? Niestety - nie, gdyż nie mają w tym interesu te Państwa i miasta, które na pobycie aparatu biurokratycznego Unii Europejskiej zarabiają krocie, czyli m.in. Belgia i Francja. Oznacza to, że wszystcy Europejczycy składają się na utrzymanie urzędnikó unijnych oraz co za tym idzie na dofinansowanie bogatych Państw "goszczących" urzędników Unii Europejskiej.

 

Unia Europejska: struktura, wspólny rynek, unia walutowa - zobacz podobne artykuły

Kategoria:

REKLAMA NA PORTALU DLA MENEDŻERÓW www.poswojsku.info - GRATIS!!!

Gdy zamówisz stronę internetową dla Twojej firmy - jako bezpłatny bonus - otrzymasz reklamę na portalu z bezpłatnymi szkoleniami. Poznaj szczegóły promocji ..