Stereotypy unijne Grecja Greczynki Grecy

Stereotypy unijne Grecja Greczynki Grecy

Stereotypy unijne - Grecja i Grecy - flaga

Grecy niejako są postrzegani jako wywyższający się ponad inne kraje ze względu na kulturę antyczną - stereotyp? Sami siebie postrzegają jako genialnych filozofów (ze względu na Platona czy Arystotelesa), a to co nam się z nimi kojarzy to także Zorba, której często się uczymy na różnych imprezach. Ostatnimi czasy, ze względu na kryzys gospodarczy i oszustwa ekonomiczne, Grek stał się synonimem oszusta. A to już nie jest stereotyp.

Greczynki kojarzone są z tańczącymi na boso zgrabnymi kobietami, w stereotypie :). Ten sam stereotyp głosi, że ze względu na nieco przydługawe nosy, Greczynki nie są jakieś super ładne. Ale już nie jest stereotypem, że Greczynki nie są brzydkie :).

Greków kojarzy się z odpoczynkiem. Grecy tak stereotypowo kojarzeni są raczej z lenistwem. Stereotyp głosi, że Grek chce dużo mieć nic lub prawie nic nie robiąc.

Stereotyp głosi, że najlepsze wakacje są w Grecji. Ale ponad 40 stopni w słońcu latem w Grecji i sjesta w trakcie któej nawet do muzeum się nie wejdzie, to już niestety nie tylko stereotyp :(.

Stereotypy unijne Grecja Greczynki Grecy

Stereotypy unijne Grecja Greczynki Grecy- zobacz podobne artykuły

STEREOTYPY UE: unijne stereotypy krajów europejskich stereotypy mieszkańców Unii Europejskiej poznaj europejskie stereotypy

stereotypy często zabawne choć nie zawsze słuszne- stereotypy unijne poznaj europejskie stereotypy devil!

A jaki stereotyp jest Twój? Czy stereotypy są prawdziwe ? Istnieje stereotyp europejski ??

 

Europejskie stereotypy stereotypy o mieszkańcach UE, stereotypy o krajach Unii Europejskiej stereotypy na wesoło, stereotypy unijne, stereotypy UE :) .. :).

 

Europejskie stereotypy Polak Niemiec Rusek Czech - humor sąsiedzki- stereotypy o mieszkańcach UE i stereotypy o krajach Unii Europejskiej - stereotypy europejskie na wesoło :).

Mężczyzna kobieta stereotyp przedmałżeński rozum rozsądek miłość - stereotypy na wesoło :).

Europejskie stereotypy - stereotypy o mieszkańcach UE i stereotypy o krajach Unii Europejskiej - stereotypy na wesoło :). Więcej stereotypów znajdziesz na www.poswojsku.com.pl oraz streotypy na naszym kanale: youtube.com/user/poswojsku/videos

REKLAMA NA PORTALU DLA MENEDŻERÓW www.poswojsku.info - GRATIS!!!

Gdy zamówisz stronę internetową dla Twojej firmy - jako bezpłatny bonus - otrzymasz reklamę na portalu z bezpłatnymi szkoleniami. Poznaj szczegóły promocji ..