flaga angielska

Marketing - zarządzanie projektami

 

Reklama i promocja oraz kampanie reklamowe i promocyjne to obszary w których posiadamy długoletnie doświadczenie – zobacz nasze portfolio: Budowa i realizacja działań marketingowych .

Obsługujemy wszystkie obszary działalności reklamowej i promocyjnej:

  • internet – nowoczesne technologie służą nam od dawna, a naszym największym osiągnięciem w tej dziedzinie jest: poswojsku.pl – portal szczęśliwych ludzi, a jednym z polecanych przez nas sposobów pozyskiwania klienta są kampanie społecznościowe i działania optymalizacyjne stron www naszych klientów SEO – pozostałe projekty ..
  • prasa, radio, telewizja – zarządzając projektami promocyjnymi współpracowaliśmy z dziesiątkami rozgłośni oraz z wieloma wydawcami na terenie całej Polski – pozostałe projekty ..
  • telemarketing i mailing - nasze bazy telemarketingowe obejmują blisko 100.000 rekordów głównie firm i instytucji – pozostałe projekty ..
  • produkcja reklam: multimedia reklamowe, filmy 2D i 3D, prezentacje multimedialne flash – w 2010 roku powołana została poswojsku.pl sp. z o.o. – właśnie w celu działalności multimedialnej – zobacz nasze projekty: Produkcje multimedialne i grafika wizualizacyjna

Czy już jesteśmy specami w powyższych obszarach??

Sprawdź nas koniecznie :) - biuro@poswojsku.pl or 509 869 388

A NASZYM HITEM JEST: poswojsku.pl – portal szczęśliwych ludzi

Jeżeli jesteś zainteresowany umieszczeniem reklamy Twojej firmy na portalach poswojsku.pl - zadzwoń do nas: 43 824 59 66 lub wyślij maila: biuro@gddm.com.pl.

Nasze projekty marketingowe w formie portali tematycznych to idealny nośnik reklamowy dla Twojej firmy:

 

- www.poswojsku.pl  –portal szczęśliwych ludzi - rodzinnyrozrywkowo-edukacyjny, którego użytkownicy i czytelnicy mogą poczytać artykuły związane z wychowaniem dzieci, spędzaniem wolnego czasu. Mają możliwość: poznania przepisów na najlepsze staropolskie smakołyki, poznania dowcipów poswojsku i  dowiedzenia się, gdzie można udać się wraz całą rodziną na wspaniałą wycieczkę. Na portalu dostępne są również ciekawe gry edukacyjne oraz bajki i opowiadania


- www.nauka.poswojsku.pl - Twoja wirtualna edukacja - czynne 24 godziny na dobę – portal e-learning, zawierający szkolenia z zakresu: marketing, zarządzanie, księgowość, finanse, sprzedaż, rozwój osobisty


- www.poswojsku.info – marketing, IT i technologie informacyjne - projekt skierowany jest do osób zajmujących się zawodowo marketingiem i nowymi technologiami. To kopalnia wiedzy na takie tematy jak marketing internetowy, techniki skutecznej sprzedaży, systemy CMS, telemarketing, Public Relations i wiele innych. Dążymy do tego, aby każdy, którego pasją jest marketing zaczynał dzień od kubka gorącej kawy i przejrzenia artykułów na poswojsku.info portalu.


- www.poswojsku.eu – portal szczęśliwego Europejczyka, na razie w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej. Czytelnicy mogą rozerwać się czytając europejski humor i zapoznając się z nieco skrzywionym żartem – nie zawsze pro-europejskim, a także zagłębić się w problematykę unijną – taką jak strefa euro, Schengen, dotacje unijne, rynek wewnętrzny, czy nawet szeroko rozumiane prawo wspólnotowe. W przyszłości użytkownicy portalu dostaną do dyspozycji oprócz kompendium ważnej wiedzy, mnóstwo informacji na temat europejskiej turystyki, stylu życia czy jakże niezbędnej dla każdego człowieka rozrywki.


- www.gddm.pl strona firmy konsultingowej GDDM Potęga Wiedzy - 15 letnia tradycja zobowiązuje! Oprócz doradztwa marketingowego i biznesowego zajmujemy się również tworzeniem portali i rozwiązań e-commerce dla przedsiębiorstw, prezentacji multimedialnych, grafiki 2D i 3D oraz szkoleniami z zakresu sprzedaży i psychologii rynków.  To również idealne miejsce dla każdego praktyka biznesu, platforma wymiany doświadczeń oraz pozyskiwania inwestycji. GDDM jest właścicielem portali z grupy poswojsku.